Občinsko tekmovanje za GZ Grosuplje in Dobrepolje: 12.9.2015
V soboto, 12.9.2015 je v Zagorici (GZ Dobrepolje) potekalo občinsko gasilsko tekmovanje za GZ Grosuplje in GZ Dobrepolje. Naše društvo so zastopale 3 ekipe: ekipa pionirjev, članov A in ekipa starejših gasilcev. Pionirji so dosegli 10. mesto, člani A 11., starejši gasilci pa so se uvrstili na 1. mesto in s tem regijskega tekmovanja, ki bo potekalo v nedeljo, 20.9.2015 v Zagorici. Vsem ekipam čestitamo za odlične rezultate, ekipi starejših gasilcev pa želimo čim boljšo uvrstitev na regijskem tekmovanju.
Nekaj več slik pa si lahko ogledate na našem facebook profilu.
četrtek, 17. septembra, 2015
•
Objavil: anze



Objavljeno v: 


